Έργα
Aναβάθμιση στάσεων σε οικισμούς του Δήμου μας, μέσω του προγράμματος «ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙI», για την εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού.
![Aναβάθμιση στάσεων σε οικισμούς του Δήμου μας, μέσω του προγράμματος «ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙI», για την εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού.](https://avdera.blob.core.windows.net/detailphoto/εικόνα_Viber_2022-10-07_12-21-51-861.jpg)
Aναβάθμιση στάσεων σε οικισμούς του Δήμου μας, μέσω του προγράμματος «ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙI», για την εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού.
Ο Δήμος Αβδήρων ολοκλήρωσε την τοποθέτηση στεγάστρων για την αναβάθμιση στάσεων σε οικισμούς του Δήμου μας, μέσω του προγράμματος «ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙI», για την εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού. Μελλοντικά ο Δήμος Αβδήρων θα προχωρήσει σε αντικατάσταση των στεγάστρων και στους υπόλοιπους οικισμούς του.
Φωτογραφίες
![](https://avdera.blob.core.windows.net/photo/εικόνα_Viber_2022-10-07_12-21-51-829.jpg)